تلفن سفارش کالا: 02177828376
سفارشات سالن‌ها با سرویس رایگان صورت می‌گیرد

کراتین یونیک

یونیک KBS تنها محصول سیستم زیبایی کراتین است که برای درمان و صافی مو در ترکیب آن مخلوطی از روغن جوانه گونه های مختلف گندم با کراتین و کلاژن بکار رفته که مجموعا درمان کراتینی فوق العاده موثری روی مو انجام می دهد.

روغن جوانه گندم، یک روغن غیر اشباع است که از جوانه دانه گندم بدست می آید. این روغن غنی ترین روغن های گیاهی از نظر داشتن ویتامین E می باشد. روغن جوانه گندم همچنین سرشار از ویتامین های A و D نیز می باشد. این روغن غنی از پروتئین و لسیتین می باشد.

یونیک KBS چگون کار می کند؟:
ترکیبی از روغن جوانه گندم و کراتین هیدرولیز و پانتنول، یونیک KBS را در زمره برجسته ترین درمان های کراتینی موجود قرار داده است. سازگار با تمام مواد شیمیایی روی مو از قبیل های لایت، لخت کننده ها، صافی های دائم، رنگ ها و دکلره ها.

img_5216

یونیک KBS روی تمامی انواع مو به کار می رود. قابلیت شستشو پس از ۲۴ ساعت را دارد.

روش استفاده:
۱- مو را ۲ تا ۳ بار با شامپو KBS شستشو دهید، با نوک انگشتان پوست سر را ماساژ دهید، شامپو چند دقیقه روی مو بماند و با آب گرم کاملا آبکشی کنید.
۲- با باد گرم سشوار، مو را خشک کنید. (در این مرحله نیازی به شانه کردن نیست و فقط گره مو را باز کنید)
۳- مو را به ۴ قسمت تقسیم کنید.
۴- به مقدار کافی از کراتین KBS به مو بزنید، هر قسمت مو را با استفاده از یک برس کوچک و دستکش جداگانه کراتین بزنید.(شروع کار از قسمت پائین گردن به سمت بالا باشد و مواد از ۱٫۵ سانتیمتری کاسه سر از ریشه مو  به سمت بیرون زده شود)
۵- مواد به مدت ۳۰-۲۵ دقیقه روی مو بماند. (برای نتیجه بهتر می توانید از کلاه پلاستیکی استفاده نمائید)
۶- موها را این بار با باد خنک سشوار خشک نمائید.
۷- مو را به قسمتهای کوچک تقسیم کرده و با آیرون تخت در دمای ۲۳۰-۲۱۰ درجه سانتیگراد حداقل ۷ بار آیرون کشی نمائید و نهایتا برس بکشید.
۸- مو را می توان خشک و یا آن را جمع کرد و تاثیری در نتیجه کار نخواهد داشت.
۹- می توان از ۲۴ ساعت بعد، مو را ترجیحا با شامپو کراتین Aftercare شست.

img_5215

یونیک آدونس موثرترین فرمول برای درمان و رام کردن موهای طغیان کرده طبیعی یا دمیج است با نتیجه ای بسیار عالی در کاهش حجم مو، دادن نرمی مطلوب به مو و شاین نمودن آن.

این محصول با بهره گیری از خواص حیرت انگیز دانه های آجیل برزیلی، ضخیم ترین موها را صاف و قابل کنترل می کند، جلای خاصی به موها داده و جعد آن را باز می نماید.

معروفیت دانه های آجیل برزیلی در سطح بالای انواع آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و مواد مغذی در ترکیب آن می باشد.

استفاده از روغن پایه میوه در این محصول، از ریزش مو جلوگیری کرده و به رشد و ضخامت متعادل تار مو کمک می کند.

یونیک آدونس  تمام مزایای بالا را با کراتین ترکیب کرده و مو را عمیقا صاف می کند تا نتیجه مطلوب تری حاصل شود و مو حالت نرم و طبیعی خود را بدست آورد.

یونیک آدونس  می تواند بر روی موهائیکه قبلا صاف شده اند، رنگ یا دکلره شده اند و یا موهائیکه با هر نوع ماده شیمیایی دیگر فرآیند شده اند، استفاده شود.

با یونیک آدونس  شما مجبور نیستید برای شستن موهایتان مدت ها صبر نمائید. بلافاصله پس از کراتین موهای خود را ترجیحا با شامپو After Care یونیک بشوئید

روش استفاده:
۱-مو را ۲ بار با شامپو یونیک آدونس شستشو دهید.
۲-آب اضافه را با حوله بگیرید.
۳-مو را ۷۰% خشک کنید.
۴-مو را به قسمت های کوچک تقسیم کنید. یونیک آدونس کراتین را با یک برس و شانه نرم از ریشه (۱٫۵-۱ سانتیمتری کاسه سر) به سمت انتهای مو بزنید.
۵- مدت۲۰ دقیقه صبر کنید.
۶-مو را ۱۰۰% خشک کنید.
۷-با آیرون تخت، هر قسمت مو را حداقل ۷ بار آیرون کشی کنید. (پیشنهاد می شود قسمت های داخلی مو، مخصوصا قسمتی که گردن را می پوشاند، تا ۱۵ بار آیرون کشی شود)
a.دمای آیرون بسته به ضخامت مو، بین ۲۱۰ تا ۲۳۰ درجه سانتیگراد تنظیم گردد
۸-بعد از ایرون کشی ۱۵ دقیقه صبر کنید و سپس موها را فقط با آب، آبکشی نمائید.
۹-آب اضافه را با حوله بگیرید (خیسی مو بماند)
۱۰-مو را به قسمت های کوچک تقسیم کرده و با ماسک آدونس چند دقیقه کاملا ماساژ دهید تا ماسک به مو نفوذ کند.

تلفن سفارش کالا: 02177828376
سفارشات سالن‌ها با سرویس رایگان صورت می‌گیرد

مطالب مرتبط