تلفن سفارش کالا: 02177828376
سفارشات سالن‌ها با سرویس رایگان صورت می‌گیرد

رموز برای پوشاندن منافذ باز پوست

منافذ باز و بزرگ صورت ،معضل بزرگی است که بسیاری از خانمها با آن مواجه هستند .این منافذ به دلیل تجمع سلولهای مرده در منافذ پوست ایجاد می شوند.
البته در حال حاضر،روش های درمانی و محصولات متنوعی برای کاهش این منافذ در فروشگاه ها موجود است ،اما بلافاصله نمی توان از آنها خلاص شد
در ضمن این منافذ ،هشداری برای مراقبت بیشتر از پوست بوده  و چنین پوست هایی بیشتر مستعد بروز دانه های سرسیاه و سرسفید هستند.

posst
انتخاب محصول آرایشی مناسب برای این افراد ،از اهمیت خاصی برخوردار است ،چرا که انتخاب اشتباه ،منجر به بزرگتر شدن این منافذ و بدتر شدن اوضاع خواهد شد.
متخصصان زیبایی ،نکات آرایشی مفید و موثرزیر را برای پوشاندن موقت این منافذ بزرگ پوست پیشنهاد می کنند.

این نکات راهنمای خوبی برای افرادی است که قصد دارند با آرایش ،برای ساعاتی از منافذ بزرگ پوست خود رهایی یابند:

اولین کاری که لازم است قبل ازآرایش انجام دهید این است که صورت خود را به دقت بررسی کرده  و مناطقی که بیشتر درگیر این منافذ باز هستند مشخص نمایید.پیشانی ،چانه و بینی شایع ترین مناطقی از صورت هستند که این منافذ ،بیشتر بروز می کنند.در این صورت باید در استفاده از محصولات آرایشی ،دقت بیشتری داشته باشید تا پس از اتمام کار،صورتی صاف و بدون منافذ باز داشته باشید.
برای شروع،صورت خود را با آب سرد بشوییدو یا تکه ای یخ را در منطقه ای که این منافذ خود را نشان می دهند ،به صورت دورانی و آرام ماساژ دهید تا یخ آب شود.این روش منافذ را کمی جمع خواهد کرد.
بعد از لوسیونی که مخصوص منافذ باز پوست است استفاده نمایید.این لوسیون در بسیاری از فروشگاه های لوازم آرایشی و با برندهای مختلفی عرضه می شود.هر کدام را که مایلید می توانید انتخاب نمایید.

کانسیلرها ،مهمترین بخش آرایش برای چنین پوست هایی محسوب می شوند.همیشه کانسیلر مناسب پوست خود و دستمال جاذب را برای مواقع ضروری به همراه داشته باشید.کانسیلری که درست انتخاب شده باشد ،می تواند به نحو موثری این منافذ را بپوشاند.

posst1
متخصصان زیبایی معتقدند که کانسیلرهای مات بهترین نوع کانسیلر برای این منافذ هستند که قبل از شروع آرایش می توان پوست را به خوبی با آن پوشش داد و هم برای منافذ تکی و هم گروهی ،مناسب است .در هنگام خرید این کانسیلر ،کاردکی مخصوص را هم برای استفاده از فروشنده دریافت خواهید کرد.

بعضی انواع کانسیلر ،حتی منافذ را کوچکتر و چربی اضافه پوست را هم جذب می کنند.

از هر کانسیلری که استفاده می کنید ،فقط مقدار کمی از آن را روی پوست و قسمت هایی که منافذ باز در آن دیده می شود ،بزنید .اینکار منافذ باز را کوچکتر خواهد کرد،اما همین مقدار کافی است و دیگر نباید لایه دیگری از آن را اضافه کنید .چون لایه دوم خود را نشان داده و اینکار، لزومی نخواهد داشت.

فوندیشن ،ابزار مهم دیگری برای پوشاندن این منافذ هستند .دلیل اینکه متخصصان زیبایی توصیه می کنند از لایه دوم کانسیلر استفاده نکنید این است که فوندیشن این کار را بهتر انجام داده و بعد از لایه اول کانسیلر ،سطحی یکنواخت و طبیعی را بر روی پوست ایجاد کرده و همزمان ،منافذ باز پوست را هم به طور موثری می پوشاند.
فوندیشن هم اگر درست انتخاب شود ،رنگی طبیعی و ظاهری یکدست به پوست می بخشد.برای این منظور می توانید با تکه ای پنبه یا اسفنج ،از فوندیشن مایع استفاده کنید.

ابزار موثر بعدی ،پرایمر است که با توجه به نوع پوست فرد انتخاب می شود.

به باور برخی خانمها ،پرایمر در بالا بردن کیفیت آرایش بسیار موثر است و برخی دیگر ،نیازی به استفاده ازآن احساس نمی کنند.اگر برای اولین بار از پرایمر استفاده می کنید ،آن را تست کنید.و ببینید تا چه در زیباتر شدن و و کیفیت آرایش شما موثر است و بعد تصمیم بگیرید.

لوازم آرایش مینرال و آنهایی که منافذ طبیعی پوست را مسدود نمی کنند ،بهتر است در اولویت انتخاب های شما باشند،چرا که این لوازم آرایش ،بهترین گزینه برای پوست هایی با منافذ بزرگ و جوش دار هستند.
دسته اول ،بدون مواد شیمیایی بوده و استفاده از آنها به این معناست که پوست شما،طبیعی تر خواهد بود و دسته دوم آنهایی هستند که مانع از انسداد منافذ طبیعی پوست شده و به راحتی می توان آنها را تمیز کرد.

بنابراین تهیه محصولات آرایشی که بتوانند منافذ بزرگ پوست را کاهش دهند ،هزینه بالایی نخواهند داشت،بلکه این نحوه صحیح استفاده از این محصولات و آشنایی بیشتر با تکنیک های آرایشی است که پوستی طبیعی ،یکنواخت و زیبا را ایجاد کرده و موجب جذابیت بیشتر آرایش شما خواهد شد.
در ضمن با توجه به اهمیت خاص مراقبت از چنین پوستی ؛شستشوی صحیح ،لایه برداری و مرطوب نگه داشتن آن راهرگز فراموش نکنید.

تلفن سفارش کالا: 02177828376
سفارشات سالن‌ها با سرویس رایگان صورت می‌گیرد

مطالب مرتبط