تلفن سفارش کالا: 02177828376
سفارشات سالن‌ها با سرویس رایگان صورت می‌گیرد

شامپو هولین (موجودی صفر)

شامپوی شستشوی پوست سرHOLYEN

شامپوی  ضد ریزش گیاهی هولین  دارای مجوز تایید از سازمان KFDA میباشد، این شامپو با  بهره گیری از خواص
فوق االعاده گیاهان طبیعی ، باعث افزایش جریان خون میگردد و ریزش موی سر را متوقف کرده و یک غشای مرطوب
پوستی را برای تسکین و درمان موثر پوست سر فراهم میآورد و این محلول در جلوگیری از التهاب، چربی مفرط، شوره و خارش ، بسیار موثر است و باعث تقویت ریشه مو شده و در رشد موی سر بسیار تاثیر گذار است.
این  شامپو پوست سر را تقویت  کرده و موجب رشد موها و بازسازی پوست سر میشود.
طریقه استفاده : مقداری از شامپو را به تناسب حجم مو روی کف سر ماساژ دهید و ساقه های مو را با کف حاصله  به آرامیشانه کنید و پس از ۵ دقیقه آبکشی کنید.

 

IMG_5207موجودی صفر

 

محلول نرم کننده HOLYEN

این محلول یک محلول درمانی پوست و موی سر میباشد که تاثیر آن با توجه به خواص عصاره گیاهانی که درفرآوری این محصول استفاده شده تضمین شده است.
این محصول ، یک محصول درمانی با استفاده از ترکیبات مغذی گیاهی بوده و دارای اندکی ترکیبات شیمیایی مفید برای پوست و موی سر میباشد.
ترکیب طبیعی پلیمر برای ایجاد خاصیت ارتجاعی و حالت ابریشمی مو بسیار مفید است،این نرم کننده حاوی مواد مغذی
فوق العاده ای است که بسیاری از آرایشگران از آن به عنوان یک ماده پیش درمانی استفاده میکنند.این محصول به موی آسیب دیده نفوذ کرده و به آن حالت ابریشمی و ار تجاعی میدهد.
طریقه مصرف : پس از استفاده از شامپوی HOLYEN به مقدار کافی از نرم کننده  روی کف سر و ساقه مو به آرامی ماساژ دهید.برای تاثیر بیشتر ،سه دقیقه قبل از آبکشی ، نرم کننده را روی پوست سر ماساژ دهید.

IMG_5205موجودی صفر

لوسیون ابریشمی کراتینHOLYEN

این محصول از انواع کراتین بدون خاصیت چسبندگی و با بوی مطبوع میباشد.
این لوسیون کراتین مواد مغذی و رطوبت لازم را به مو میدهد، ترکیبات آن حاوی آمینو اسیدهایی که بسیار شبیه پروتئین مو میباشد و همچنین این محصول حاوی پروتئین ابریشم،عصاره برنج قهوهای ،عصاره نخود سیاه و به همراه مقادیر فراوانی از آنزیمهای معدنی و ارگانیک میباشد که مجموعه این ترکیبات  ،ترکیبی بسیار غنی از مواد عالی و طبیعی  میباشد که باعث  ترمیم و بازسازی و استحکام ساختمان مو و پوست سر شده  و قوام ، لطافت و نرمی ابریشمی برای موها ایجاد میکند.
اگر از این محصول قبل و بعد از آرایش مو تحت حرارت یا صاف کردن مو استفاده شود، صدمات وارده به مو در اثر حرارت زیاد را بسیار  کاهش خواهد داد.
طریقه استفاده : پس از شامپو کردن و استفاده از نرم کننده آن  موها را آبکشی کرده آب موها را گرفته و روی موهای نم دار  متناسب با حجم مو روی ساقه مو  زده شانه کنید، سپس با  استفاده از سشوار نفوذ مواد مغذی و کراتین را به داخل مو دوبرابرکنید.
نکته
بعد از سشوار هیچ احتیاجی به آبکشی مجدد مو نمیباشد.
برای جذب کراتین به مو احتیاجی به اتوی مو نمیباشد حرارت ملایم سشوار کافی میباشد.
هیچ  مانعی در صورت برخورد کراتین با کف سر وجود ندارد چراکه خود این محصول بر روی پوست هم خاصیت ترمیم کنندگی دارد.
هر تیوپ از کراتین این محصول را میتوان هر ۱۰ تا ۱۵ روز یکبار تجدید کرد و در طول استفاده از این کراتین از شامپو و نرم کننده خود HOLYEN استفاده گردد.

تلفن سفارش کالا: 02177828376
سفارشات سالن‌ها با سرویس رایگان صورت می‌گیرد

مطالب مرتبط