تلفن سفارش کالا: 02177828376
سفارشات سالن‌ها با سرویس رایگان صورت می‌گیرد

انتخاب درست مدل مو

مدل مو ساده ترین اصل در کامل بودن خانم هاست. بعضی از خانم ها از این موضوع که آرایشگری دارند که سالهاست به وی مراجعه می کنند و همیشه مدل موی یکسان داشته اند بسیار خوشحالند اما توجه به این نکته هم بد نیست که بدانیم چه چیزهایی مو را می آرایند و آیا این مدل مو برای آنها مناسب است یا خیر. یک آرایشگر مشهور فرانسویی بیان می کند رایج ترین اشتباهی که در هنگام انتخاب مدل مو اتفاق می افتد، انتخاب چتری های ساختگی برای آن مدل مو است.

mouu

بسیاری از خانم ها چتری های بلند و باریک که از وسط به دو نیم تقسیم شده و به چهره آنها حالتی جنگجویانه می دهد را ترجیح می دهند. بسیاری از خانم ها اما چتری های کوتاهی استفاده میکنند که چهره شان را زمخت می کند و آن را مربعی نشان می دهد.چتری های لایه لایه که اتفاقا مدل بروزی هم هستند تنها برای دختران جوان توصیه می شود.با توجه به مدل مویی که انتخاب میکنید می توانید نسبت به نوع چتری و انبوه بودن آنها تصمیم گیری کنید.
دسته دوم اشتباهاتی که در رابطه با مدل مو و انتخاب آن رخ می دهد مربوط به گردن و تمیزی آن است.موضوع تمیزی گردن تنها مختص آقایان است و اگر موهای کوتاه دارید و این کار را انجام دهید شک نکنید که نتیجه آن بسیار بد خواهد شد. اشتباه بعدی که رخ می دهد انتخاب رنگ موی خیلی روشن است.رنگ موی پلاتینی- سفید، نارنجی، آبی-مشکی هیچ جایگاهی برای یک خانم برازنده ندارند.این نوع رنگ مو تداعی کننده یک کلاه گیس پلاستیکی است و متناسب برای یک نوجوان با اندام نوجوانانه است.
فرهای موقتی که روی موها انجام می شوند هم از جمله اشتباهات بسیار بزرگی هستند که انجام میشوند.در بسیاری از موارد اولین ذهنیتی که به ذهن بیننده خطور می کند پشم گوسفند است و نشان دهنده این است که خانومی که این مدل مو را انتخاب کرده است هیچ سلیقه ای نداشته است. موهای کوتاه باید فرهای بزرگ و حالت جعد داشته باشند نه فرهای ریز و زیاد. بعضی از خانم ها از سنجاق های سیاه استفاده می کنند تا موهای کوتاه خود را به حالت دم خرگوشی ببندند.
با توجه به گفته آرایشگرها این مدل مو تنها برای زمانی مناسب است که می خواهید شنا کنید یا آفتاب بگیرید یا کار خانه انجام دهید. اگر از این مدل مو به طور معمول استفاده می کنید بهتر از سنجاق های سر رنگی، زیبا و مزین به سنگ های رنگی استفاده کنید در غیر این صورت بی سلیقه به نظر خواهید آمد.

تلفن سفارش کالا: 02177828376
سفارشات سالن‌ها با سرویس رایگان صورت می‌گیرد

مطالب مرتبط