تلفن سفارش کالا: 02177828376
سفارشات سالن‌ها با سرویس رایگان صورت می‌گیرد

آرایش ملایم چشم

قبل از شروع هر کار،بهتر است صورتتان را آماده سازی کنید؛اگر زمانی برای لایه برداری دارید،بهتر است اینکار را انجام دهید،چرا که به این ترتیب نتیجه کار بسیار مطلوب ترخواهد بود.در غیر این صورت ،با یک دستمال مرطوب پوست را کاملا تمیز کرده و با استفاده از مرطوب کننده و یا سرم پوست ،سطح پوست را آماده آرایش نمایید.

حالا با فوندیشن مناسب رنگ پوستتان ،صورت را به طور کامل و یکنواخت پوشش داده و کمی تامل کنید،و بعد از پرایمر دور چشم برای چشم ها استفاده کنید.از این مرحله ،پوست شما آماده آرایش است.

 

cheshm
در مرحله اول ،به رنگ هایی احتیاج داریم که نزدیک به رنگ طبیعی پوست باشند؛با استفاده ازیک برس نرم و کرکی ، تمام پلک را با سایه زرد طلایی ملایم و بعد با سایه صورتی یا مایل به صورتی پوشش می دهیم  این دو رنگ را کمی با هم ادغام می کنیم.

حالا نوبت سایه قهوه ای تیره یا رنگ مسی است ،این رنگ را به صورت سایه روشن روی تمام چین های پلک کار کنید و گوشه های زاویه داری را ایجاد کنید.

وس۲ در مرحله بعد ،با یک مداد نقره ای ،استخوان زیر ابرو را به صورت ملایم پوشش داده وآن را تا گوشه خارجی آرک چشم ادامه دهید،وبعد با فر مژه، مژه ها را حالت داده و از ریمل و خط چشم استفاده می کنیم، قبل ازریمل می توانید از یک مداد قهوه ای ملایم همراه با خط چشم استفاده کرده و اجازه دهید تا  خط چشم کاملا خشک شود.

با استفاده از برق لب زیبا ،آرایشی طبیعی و زیبا خواهید داشت.

تلفن سفارش کالا: 02177828376
سفارشات سالن‌ها با سرویس رایگان صورت می‌گیرد

مطالب مرتبط